УКРАЇНА

Прес-конференція Порошенка, загибель українців у Польщі та закон про Нацбезпеку — головні новини 28 лютого

28 лютого, 2018 21:24
УКРАЇНА/Прес-конференція Порошенка, загибель українців у Польщі та закон про Нацбезпеку — головні новини 28 лютого
Зберегти
Вигляд
Порошенко дав першу у 2018 році прес-конференцію, у Польщі сталась смертельна аварія за участю українців, а до Ради внесли закон про Національну безпеку.

Порошенко дав першу у 2018 році прес-конференцію, у Польщі сталась смертельна аварія за участю українців, а до Ради внесли закон про Національну безпеку.

Громадське підготувало добірку головних новин дня:

Президент Петро Порошенко у середу, 28 лютого, дав першу у 2018 році прес-конференцію. Захід тривав близько 2 годин і за цей час питання задати встигли майже 20 журналістів. Громадське слідкувало наживо за прес-конференцією президента.

Незабаром на сайті Громадського читайте публікацію про головні тези президентської прес-конференції.

Поблизу міста Ополє у Польщі легковий автомобіль зіткнувся з поїздом. Унаслідок зіткнення загинули четверо українців. Усі вони загинули на місці аварії.

Страйк у медуніверситеті імені Богомольця припинився. Відповідну заяву зробив страйк-комітет університету. Таким чином, протестна акція протривала всього дві доби після початку.

Конституційний суд визнав незаконним ухвалений у 2012 році закон «Про засади державної мовної політики», більше відомий як мовний закон «Ківалова-Колесніченка». У КС пояснили, що рішення ґрунтується на порушенні регламенту під час ухвалення закону.

Президент Порошенко 28 лютого вніс до Верховної Ради законопроект про Національну безпеку. Згідно із проектом, національними інтересами України є інтеграція в європейський простір, набуття членства в ЄС та в НАТО.

Amazon за 1 мільярд доларів купує компанію Ring. Цікаво, що найбільший дослідницький центр Ring — Ring Labs — розташований у Києві. Там вивчають штучний інтелект, комп'ютерний зір та аналізують дані у сфері безпеки.

Єврокомісія схвалила виділення Україні 24 млн євро допомоги. Відповідне рішення комісія ухвалила 28 лютого. Кошти призначені для постраждалих від збройного конфлікту на Донбасі. 

У Єгипті внаслідок зіткнення двох потягів щонайменше 15 людей загинули та ще 40 дістали травм. Аварія сталась у північній єгипетській провінції Бехейра.

Пов`язані новини