Президент Туреччини видав розпорядження, яким відтерміновує щонайменше до кінця квітня всі публічні заходи у сфері культури, науки, мистецтва та суміжних галузей — незалежно від того, проводяться вони на відкритому повітрі чи за зачиненими дверима.

Як передає Reuters, розпорядження набуло чинності в п’ятницю, 20 березня.

Раніше Ердоган також закликав громадян країни залишатися вдома, утім не закликав їх утримуватися від відвідування роботи.

Зазначимо, днем раніше, 19 березня, міністр молоді та спорту Туреччини Мехмет Касапоглу оголосив про призупинення всіх спортивних змагань у країні — зокрема футбольних і баскетбольних.

За останніми даними, в Туреччині коронавірусом інфікувалися 359 людей, з яких усього померло четверо.

Для обмеження поширення SARS-CoV-2 турецька влада вже розпорядилася припинити роботу кафе, розважальних заходів, спортивних майданчиків, призупинила масові молитви в мечетях і ввела обмеження на польоти в 20 країн світу.

Станом на ранок 20 березня у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: