У Туреччині виявили 93 людей, які оприлюднили «необґрунтовані й провокативні» пости в соцмережах щодо спалаху нового коронавірусу. З них затримали дев’ятнадцятьох.

Як повідомляє Reuters, про це у вівторок, 17 березня, повідомило Міністерство внутрішніх справ Туреччини.

За словами відомства, частина постів була спрямована проти офіційних турецьких людей і мала на меті поширення паніки в суспільстві. У деяких дописах йшлося про те, що в Туреччині вірус начебто дуже розповсюдився, а влада не вживала достатньо дій для його подолання.

«Дев’ятнадцятьох підозрюваних затримали. Продовжується процес затримання інших підозрюваних, чию особу встановили», — йдеться в повідомленні МВС Туреччини.

Нагадаємо, за останніми даними, в Туреччині нині 47 випадків зараження новим коронавірусом SARS-CoV-2. Для обмеження його поширення влада країни вже розпорядилася припинити роботу кафе, розважальних заходів, спортивних майданчиків, призупинила масові молитви в мечетях і ввела обмеження на польоти в 20 країн світу.

На ранок 17 березня кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 у світі зросла до 182 407 випадків. 80 237 людей одужали, а 7 330 померли.

Більшість випадків зафіксували на материковому Китаї — 81 051. Водночас новим епіцентром зараження стала Європа. Там зафіксували більшу кількість нових випадків зараження, ніж у Китаї.

Поділитись: