Президент Ірану Хасан Рухані звернувся до США та попросив не втручатися у внутрішні справи країни, інакше війна з Тегераном «буде матір’ю всіх воєн»

Президент Ірану Хасан Рухані звернувся до США та попросив не втручатися у внутрішні справи країни, інакше війна з Тегераном «буде матір’ю всіх воєн». У відповідь на це президент США Дональд Трамп пригрозив Ірану.

Про це повідомляє CNN.

Рухані попередив Трампа, аби той «не грав з левовим хвостом, адже він буде жаліти про це вічно». Також президент Ірану висловив сподівання щодо можливості мирних відносин зі США.

У відповідь на такі висловлення Рухані президент США Дональд Трамп написав у Twitter, використавши CapsLock.

«Ніколи, ніколи не погрожуйте США, інакше постраждаєте, як мало хто страждав в історії. Ми більше не та країна, яка буде терпіти ваші божевільні промови про насильство та смерть. Бережіться!», — написав американський президент.

Раніше Іран погрожував перекрити Перську затоку в разі припинення власного експорту нафти через санкції США.

 8 травня президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати вийдуть з угоди щодо іранської ядерної програми і відновлять санкції проти Ірану.

Пізніше Трамп заявив, що сподівається укласти нову «гарну угоду» з Іраном.

Іран назвав вихід США з ядерної програми «незаконним». Президент Ірану Хасан Рухані заявив, що своїм рішенням про вихід з ядерної угоди з Іраном США зневажають міжнародні угоди.

Дональд Трамп заявив, що іранська ядерна угода дозволила Тегерану збільшити оборонний бюджет країни більш ніж на 40%.

24 червня державний секретар США Майк Помпео попередив Іран, що він може зіткнутися з «гнівом усього світу», якщо продовжуватиме розвиток своєї ядерної програми.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile