Президент Київської школи економіки Тимофій Мілованов заявляє, що багато хто з директорів школи вирішив звільнитись. За його словами звільнення усіх іноземних директорів загрожує закриттям навчального закладу.

Президент Київської школи економіки Тимофій Мілованов заявляє, що багато хто з директорів школи вирішив звільнитись. За його словами звільнення усіх іноземних директорів загрожує закриттям навчального закладу.

Про це Мілованов повідомив у Facebook.

«Сьогодні через дії української влади, багато хто з директорів школи роздумують про відставку. Першу відставку я отримав сьогодні вранці. Якщо не буде ради директорів — не буде школи. Якщо всі іноземні директора підуть, то школа перетворитися в ізольований містечковий вуз низького рівня»? — повідомив він.

Мілованов пояснив, що у зв'язку з тим, що школа працює у сфері освіти і досліджень по держзакупівлями, то вуз потрапляє під закон про декларування для НАЗК.

«Декларувати повинні всі — іноземні вчені, які живуть в США, директори європейських наукових інститутів, викладачі з європейських і американських університетів, які приїжджали до нас викладати. І звичайно всі українці — директора і співробітники», — зазначив Мілованов.

Він повідомив, що перший директор пішов у відставку 19 березня, ще четверо планують зробити те саме.

Мілованов звинуватив українську владу у зумисному руйнуванні Київської школи економіки.

У коментарі Громадському Мілованов пояснив, що школу обурює те, що у законі про декларування вказано, що декларацію мають подавати усі кінцеві бенефіціари, навіть ті, які не отримують прибутку в Україні.

«Там половина українців, половина американців, там є громадяни Швеції... Закон зобов'язує їх подавати декларації, їм потрібно зареєструватись, отримати податковий номер в Україні. Але вони ніколи не отримували доходів від України», — наголосив Мілованов.

За його словами, іноземні директори погрожують піти у відставку, при цьому готові допомагати для школи і надалі.

Нагадаємо, правозахисники розкритикували ухвалений парламентом та підписаний президентом закон «Про запобігання корупції», який, зокрема, зобов'язує антикорупційні організації та активістів подавати щорічні декларації про доходи.

Замість обов'язкової подачі декларацій, президент Петро Порошенко запропонував громадським активістам обов'язкове звітування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поганий і ще гірший: що пропонує президент  замість е-декларування для ГО в законопроектах № 6674 та №6675. 

Поділитись: