Життя

Президент Молдови виступив проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти

19 травня, 2017 17:22
Життя/Президент Молдови виступив проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Зберегти
Вигляд
Президент Молдови Ігор Додон виступив проти проведення маршу солідарності на підтримку ЛГБТ-спільноти, який відбудеться 21 травня в Кишиневі.

Президент Молдови Ігор Додон виступив проти проведення маршу солідарності на підтримку ЛГБТ-спільноти, який відбудеться 21 травня в Кишиневі.

Про це він заявив під час зустрічі з послом США в Молдові Джеймсом Петтітом, передає Newsmaker.

За словами Додона, це не тільки його особиста позиція, «але і позиція переважної більшості громадян Молдови».

Він заявив, що подібні марші «суперечать традиційним цінностям, православній вірі і моралі».

«Вони не можуть бути і не будуть прийняті ні мною, ні всім суспільством», — підкреслив Додон.

Він також заявив, що в зв'язку з цим було вирішено організувати заходи для підтримки і просування традиційних сімейних цінностей.

Як зазначає видання Ziarul de Garda, напередодні маршу представники правозахисної організації ГендерДок у Молдові встановили у центрі Кишинева крижану стіну у знак захисту прав ЛГБТ-спільноти.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти