ENRU

Президент Молдови зустрівся з Рогозіним і попросив РФ не вводити санкції

Президент Молдови Ігор Додон попросив Російську Федерацію не застосовувати санкції проти Молдови після скандалу з російським віце-прем'єром Дмитром Рогозіним, якого в цій країні оголосили персоною нон-грата.

Про це Додон написав в своєму Fаcebook.

Він особисто зустрівся з Рогозіним і зазначив, що «факт оголошення Рогозіна персоною нон грата на території Молдови, видає небажання молдовського уряду співпрацювати з урядом РФ».

Dodon Igor

«Усвідомивши безпрецедентне, грубе і ні в чому не аргументовану з точки зору дипломатичних норм, агресивну політику молдовського уряду, закликаю наших російських партнерів проявити мудрість, не піддаватися на очевидні провокації молдавських тимчасових правителів», — додав Додон.

Нагадаємо, 2 серпня Молдова оголосила віце-прем’єра РФ Рогозіна персоною нон грата.  Раніше в ефірі російського телеканалу він назвав політику Молдови «циганщиною».

Літак авіакомпанії S7, на якому Рогозін прямував до Молдови, не пропустила через свій повітряний простір Румунія, що входить в ЄС. 

В РФ пообіцяли санкції через відмову пропустити літак з віце-прем’єром Рогозіним.

Зазначимо, що президент Молдови Ігор Додон відомий своєю прихильністю до президента РФ Володимир Путіна. 

Раніше він заявив, що Кишинів може анулювати угоду про асоціацію Молдова-ЄС з урахуванням майбутніх парламентських виборів в республіці. Однак прем'єр країни відкинув можливість розірвання Угоди.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram