Політика

Президент ПАРЄ Педро Аграмунт назвав умови своєї відставки

26 квітня, 2017 00:29
Політика/Президент ПАРЄ Педро Аграмунт назвав умови своєї відставки
Зберегти
Вигляд
Президент ПАРЄ Педро Аграмунт готовий оголосити про свою відставку офіційно лише після завершення візиту короля Іспанії.

Президент ПАРЄ Педро Аграмунт готовий оголосити про свою відставку офіційно лише після завершення візиту короля Іспанії.

Про це повідомляє «Європейська Правда».

«Президент ПАРЄ готовий залишити свою посаду лише за умови, що йому дозволять лишатися на посаді президента на час виступу 27 квітня іспанського короля Філіп VI в пленарній залі», — йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що саму заяву про складання з себе повноважень він подасть аж 29 травня.

Керівники політичних сил пообіцяли виконати цю умову в обмін на добровільну відставку.

«Отже, схема відставки буде такою: Аграмунт не буде навіть з’являтися у сесійній залі ані в середу, ані в четвер, ані в п’ятницю, за винятком однієї години, коли він приведе короля до зали та слухатиме його з крісла в президії асамблеї. Далі він проведе короля на батьківщину, а після закриття сесії — прийде на засідання Бюро, щоби офіційно оголосити про відставку», — йдеться у статті.

Раніше повідомлялося, що президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт заявив, що у п'ятницю, 28 квітня, виступить із заявою щодо свого статусу за наслідками слухань на засіданні асамблеї стосовно його поїздки до Сирії.

Нагадаємо, у ПАРЄ вимагають відставки президента через його візит до Сирії. За всю історію Асамблеї не було жодного випадку, коли президенту оголошували імпічмент. Також немає відповідної процедури відсторонення президента. 

Глава ПАРЄ Аграмунт спільно з делегацією РФ відвідав Сирію в березні. Там вони зустрілися з президентом Сирії Башаром Асадом.

Іспанський політик Педро Аргамунт був обраний головою ПАРЄ у січні 2016 року. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини