УКРАЇНА

Президент Порошенко у 2017 році заробив понад 16 млн грн — декларація

30 березня, 2018 19:48
УКРАЇНА/Президент Порошенко у 2017 році заробив понад 16 млн грн — декларація
Зберегти
Вигляд
Загальна сума доходів, отриманих президентом Петром Порошенком за 2017 рік, становить 16 мільйонів 303,8 тисячі гривень. 336 тисяч із них становить заробітна плата, решта — проценти по депозитах.

Загальна сума доходів, отриманих президентом Петром Порошенком за 2017 рік, становить 16 мільйонів 303,8 тисячі гривень. 336 тисяч із них становить заробітна плата, решта — проценти по депозитах.

Відповідні дані містить декларація президента Порошенка за 2017 рік, повідомляє прес-служба президента.

Повідомляється, що декларація Петра Порошенка з'явиться у відкритому доступі згодом.

У минулому році президент заробив 16 303 874 грн. 336 тисяч —заробітна плата, 15 795 874 грн — проценти по депозитах.

Сума коштів, які Порошенко зберігає на банківських рахунках, зменшилася за рік на $430 тисяч, йдеться у повідомленні.

В АП кажуть, що президент задекларував витрати за попередній рік, в тому числі, кошти, які були витрачені на відпочинок.

«Сума — в два рази менша за цифри, які фігурували у ЗМІ. Жодної копійки не витрачено із державного бюджету», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що близько 200 млн грн у 2017 році склали витрати на благодійну діяльність, але вони не відображені у декларації.

Підставою є те, що «подібна діяльність здійснювалася не фізичною особою, а всеукраїнською організацією «Благодійний Фонд Порошенка» та юридичними особами, бенефіціарним власником яких є Петро Порошенко»

Протягом 2017 року Порошенко не отримував дивідендів від підприємств, кінцевим бенефіціаром яких він є, кажуть в АП.

Минулого року бюджети різних рівнів отримали від компанії «Рошен» 1 млрд 188 млн грн податків, зборів, єдиного соціального внеску та митних платежів. 

Перелік цінних паперів, нерухомого та рухомого майна, яким володіє Порошенко, у порівнянні з 2016 роком залишився незмінним, наголосили в АП.

У повідомленні також вказано, що у розділі «Об'єкти незавершеного будівництва» у декларації відображено інформацію щодо однієї із земельних ділянок у Києві, яка належить йому.

«Він отримав обов’язковий до виконання ним як власником припис на влаштування підпірної стіни на схилі ділянки, раніше ним вже неодноразово задекларованої», — йдеться у повідомленні.

Раніше журналісти програми «Схеми» провели розслідування і виявили, що президент Порошенко взимку витратив на відпочинок на Мальдівах близько 14 млн грн.

Прес-служба Порошенка наголосила, що відпочинок за кордоном президент оплачував за власний кошт і це буде відображено в його декларації. 

У січні повідомлялося, що Порошенко задекларував понад 1 млн грн відсотків від вкладів у власному банку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Коли я обирався президентом, мої статки були набагато більші, ніж зараз», — 10 цитат прес-конференції Порошенка

Пов`язані новини