Президент Єгипту Абдель Фаттах аль-Сісі наказав розгорнути війська по всій країні після двох терактів на півночі країни, в результаті яких загинуло щонайменше 43 людини

Президент Єгипту Абдель Фаттах аль-Сісі наказав розгорнути війська по всій країні після двох терактів на півночі, в результаті яких загинуло щонайменше 43 людини.

Про це повідомляє Reuters.

«Президент і верховний головнокомандувач Збройних сил наказав негайно розгорнути військові одиниці і надати допомогу поліції в охороні життєво важливих об'єктів у всіх провінціях країни», — йдеться у заяві прес-служби єгипетського лідера.

Нагадаємо, що у Єгипті сталося два вибухи. Перший пролунав у коптській церкві Святого Георгія в місті Танта, що на північ від Каїра. У результаті вибуху щонайменше 26 людей загинули.

Кількість жертв в результаті другого вибуху біля церкви в Александрії збільшилася до 16-ти, ще понад 40 людей дістали поранень.

Також повідомлялося, що бойовики угруповання «Ісламська держава» взяли відповідальність за два вибухи в Єгипті.

Пізніше Рада Безпеки ООН засудила терористичні акти на християнські храми у Єгипті та закликала всі країни активно співпрацювати з єгипетською владою для притягнення відповідальних за ці напади до правосуддя.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: