Президентові Петру Порошенкові були відомі подробиці щодо фальсифікацій у Національному агентстві із запобігання корупції, про які раніше заявила його екс-співробітниця Ганна Соломатіна.

Президентові Петру Порошенкові були відомі подробиці щодо фальсифікацій у Національному агентстві із запобігання корупції, про які раніше заявила його екс-співробітниця Ганна Соломатіна.

Про це в ефірі Громадського повідомив колишній член НАЗК Руслан Рябошапка.

«Очевидно, що версія пані Ганни не переконлива. Не може помічник президента здійснювати кураторство антикорупційним органом без відома глави держави. Я це в принципі виключаю. Дійсно, президент знав, що така ситуація існує і виходячи з того, що він не дав по рукам куратору, можна зробити висновок, що президентові це було вигідно», — розповів він.

Рябошапка виключив кураторство антикорупційним органом з власної ініціативи чиновника Адміністрації президента. Він додав, що особисто з ним ніхто не контактував з АП.

Водночас Ганна Соломатіна в інтерв'ю Громадському стверджувала, що, на її думку, президент не знав про ситуацію у НАЗК.

Раніше глава департаменту фінансового НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що глава НАЗК Наталія Корчак порушувала закон про запобігання корупції.

За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки перевірки декларацій. 

Крім того Соломатіна заявила, що НАЗК не є самостійним органом, а повністю контролюється владою.  Після цього в Адміністрації президентазаперечили будь-який контроль над НАЗК.

Детективи НАБУ почали досудове розслідування щодо посадових осіб Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

В інтерв'ю Громадському Соломатіна повідомила, що попросила надати їй особисту охорону, адже боїться за своє життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша антикорупційна: що відбувається між старими та новими правоохоронними органами.

Поділитись: