Технології

Президентка SpaceX назвала приблизну ціну квитка на Big Falcon Rocket

12 квітня, 2018 18:17
Технології/Президентка SpaceX назвала приблизну ціну квитка на Big Falcon Rocket
Зберегти
Вигляд
Президентка SpaceX Гвінн Шотвелл під час конференції TED у Ванкувері розповіла про терміни запуску і вартості квитка на рейс Big Falcon Rocket.

Президентка SpaceX Гвінн Шотвелл під час конференції TED у Ванкувері розповіла про терміни запуску і вартості квитка на рейс Big Falcon Rocket.

За словами Шотвелл, проект BFR запрацює в найближчі десять років і зможе перевезти близько ста осіб у межах Землі а згодом і на Марс. Планується, що в будь-яку точку Землі BFR зможе доправляти пасажирів менше, ніж за годину. Це обумовлено тим, що BFR буде допускати оперативну (до 12 разів за 24 години) зміна маршруту за умови запуску транспортної системи приблизно раз на добу.

Щодо вартості квитка Шотвелл заявила, що він буде дорожчим економ-класу, але дешевшим бізнес-класу більшості трансатлантичних авіакомпаній, тобто ціна коливатиметься межах кількох тисяч доларів. 

Раніше глава компанії SpaceX Ілон Маск опублікував у соцмережі Instagram фото основної частини корпусу нового міжпланетного космічного корабля BFR.

На фестивалі South by Southwest засновник компаній SpaceX, Tesla та The Boring Company Ілон Маск заявив, що SpaceX готова у 2019 році почати перші польоти на Марс в обидві сторони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ілон Маск: мрійник, який змінює світ

Раніше Ілон Маск показав нове відео про запуск надважкої ракети Falcon Heavy з електромобілем Tesla.

6 лютого зі стартового майданчику космічного центру Кеннеді у Флориді вперше запустили ракету-носій Falcon Heavy.

Більше про:
# SpaceX
# космос
Пов`язані новини