Дизельного пального, яке Укрзалізниця закупила на договірних засадах в обхід тендеру вистачить на 2 місяці. Також державна компанія планує оголосити нові тендери на пальне і боротися за розблокування оголошених тендерів.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

«Наразі компанія підписала договори на постачання 30 тисяч тонн дизпального, з яких вже отримала 7 тисяч тонн. Решта надходитиме за рознарядками. Договори ще з двома постачальниками на 30 тисяч тонн дизпального готуються до підписання. Таким чином, компанія буде забезпечена дизелем на найближчі 2 місяці», — повідомили у компанії.

Там зазначають, що наразі Укрзалізниці заблокували тендери на 100 тисяч тонн пального. Компанія бореться за те, щоб розблокувати ці тендери найближчим часом. Крім цього, там готуються оголосити тендер на 50 тисяч тонн пального.

«Щоб забезпечити безперебійне постачання дизпального в 2020 році, Укрзалізниця вже восени розпочне процедуру укладання рамкової угоди з надійними трейдерами. Постачальників нафтопродуктів обиратимемо за результатами аукціонів за критерієм найвигідніших цінових пропозицій», — повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

2 серпня в Укрзалізниці повідомили, що компанії заблокували проведення всіх тендерів на придбання пального. Через це там вирішили купити пальне напряму у постачальників за договірною ціною.

Напередодні в Укрзалізниці вирішили провести аудит всіх закупівель, які здійснює компанія, а також запровадили обмеження на перевезення зернових вантажів до морських портів.

Поділитись: