Протягом доби суттєво зменшилися черги транспортних засобів на в'їзд в Україну перед пунктами пропуску на українсько-польському кордоні.

Про це повідомили у пресслужбі Державної прикордонної служби.

Зазначається, що протягом доби найбільше було оформлено легкових транспортних засобів в пунктах пропуску «Краківець-Корчова» та «Шегині-Медика» майже по 2500 автомобілів, «Рава-Руська — Гребене» та «Грушів-Будомєж» — понад 1500, «Ягодин-Дорогуськ» та «Устилуг-Зосін» — понад 1000, «Угрині-Долгобичув» та «Смільниця-Кросценко» — понад 800 легковиків.

«Таку значну кількість транспорту вдалося оформити завдяки суттєвому збільшенню кількості резервного інспекторського складу прикордонних нарядів. На в’їзних каналах були використані додаткові смуги руху, які у звичайному режимі обслуговують дипломатичний та автобусний канали», — йдеться у повідомленні.

Прикордонники також уточнили, що в окремих пунктах пропуску обладнали додаткові робочі місця для нарядів із перевірки документів.

Також додають, що черги легкових автівок до країн ЄС з боку України наріз відсутні, однак Держприкордонслужба прогнозує істотне зростання пасажиро-транспортного потоку до європейських країн після завершення свят.

Нагадаємо, 22 грудня 2019-го на українсько-польському кордоні у переддень зимових свят утворилися великі черги через пункти пропуску.

Зазначається, що найбільше власників автомобілів та автобусів очікують на оформлення перед пунктами пропуску «Краківець-Корчова» та «Шегині-Медика».

Поділитись: