У Міністерстві інфраструктури України повідомили, що після того, як виставили комерційне приміщення у митній зоні терміналу F міжнародного аеропорту Бориспіль, орендну плату за нього вдалося збільшити у 19 разів.

Як повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, орендна плата за виставлене через прозорий аукціон приміщення встановила історичний рекорд для комерційної нерухомості в Україні.

«Стартова орендна плата була 243 тисяч 702 грн. А за результатами конкурсу вона становила 4 млн 678 тисяч грн на місяць. Результат перевершив очікування у 19 разів! Понад 1000$ за квадратний метр, напевно, історичний рекорд для комерційної нерухомості в Україні», — повідомив Криклій.

Загалом за приміщення в аеропорту площею 191 квадратний метр змагалося 12 учасників. В уряді обіцяють, що проводитимуть аналогічні конкурси зі здачі в оренду приміщень аеропорту.

Зокрема, раніше Криклій повідомляв про можливість відкриття ресторану швидкого харчування McDonald’s у аеропорту Бориспіль. Крім цього, протягом 2020 року Мініфраструктури планує здавати в концесію низку регіональних аеропортів.

Поділитись: