Лазерні пристрої TruCam на українських дорогах встановили на ділянках найбільшої концентрації ДТП.

Про це в ефірі Громадського повідомив Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту Патрульної поліції України.

«Кількість TruCam буде збільшуватись, на даний момент вони встановлені у найбільш таких точках, тобто там де є місця концентрації ДТП. Ми спочатку вибрали місця з (найбільшою концентрацією, ред.)», — заявив він.

Водночас за його словами, перед тим як встановлювати на певній ділянці прилад TruCam, має бути проаналізована аварійність ділянки. «Можливо, (ДТП, ред.) відбулося не тільки через перевищення швидкості…. А ефективність цього приладу, щоб його встановлювати там, де більшість ДТП стається саме через перевищення швидкості», — зазначив він.

Нагадаємо, 8 жовтня в Україні патрульна поліція почала використовувати нові пристрої для вимірювання швидкості TruCam. Перший тиждень поліцейські використовували TruCam в пілотному режимі лише для профілактики, аби водії звикли до нововведень.

Американський пристрій TruCam має лазерне наведення, що дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів. Він працює до 15 годин без підзарядки. TruCam має карту пам’яті на 16 тисяч відеороликів чи 40 тисяч фото. Робить до 3 фото в секунду.

Поділитись: