ПриватБанк та Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про співпрацю у сфері запровадження державних електронних сервісів.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

«В Україні фінтех розвинений на рівні, навіть вищому від багатьох європейських країн. Яскравим прикладом є ПриватБанк із його досвідом розроблення власних нестандартних цифрових рішень. Сьогодні ми підписуємо цей документ для старту співпраці з низки важливих проєктів у межах концепції цифровізації», — повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У ПриватБанку зазначають, що готові надавати підтримку як технологіями, так і спеціалістами для того, аби запустити державні цифрові сервіси.

Серед ймовірних електронних сервісів, які допомагатиме державі розвивати ПриватБанк — електронний студентський квиток та водійські посвідчення.

12 вересня ПриватБанк також презентував оновлений додаток «Приват24». У додатку змінили дизайн та додали низку функцій. Також ПриватБанк анонсував запуск функції, яка дозволить здійснювати оплату за допомогою обличчя, а також функцію, що допоможе розраховуватися в інтернеті без введення реквізитів картки.

Поділитись: