ПриватБанк презентував фінальну версію оновленого інтернет-додатка «Приват24». Наразі додаток доступний для користувачів смартфонів на Android та iOS.

Презентація додатка відбулася 12 вересня у Дніпрі.

Зазначається, що в оновленому додатку змінили дизайн, зокрема стартовий екран, з’явилося оновлене меню для використання банківськими картками. Крім цього, розробники дозволили користувачам самостійно формувати головну сторінку додатка, додаючи туди найбільш актуальні для себе функції.

Розробники зазначають, що тепер у «Приват24» можна отримати виписку за рахунками, відкритими в інших банках. Також у додатка з'явилася «темна тема». Також невдовзі у додатку мають повноцінно запустити функцію купівлі облігацій внутрішньої державної позики.

Тестували оновлений додаток близько 250 тисяч українців, які надіслали банку 20 тисяч відгуків про його роботу.

У 2018 році стало відомо, що оновленим додатком «Приват24» зможуть користуватися клієнти будь-якого банку. Зокрема, за його допомогою можна буде сплатити за комунальні платежі або переказати кошти з одного рахунку на інший.

22 квітня у ПриватБанку повідомили, що запустили функцію оплати покупок у магазинах за допомогою QR-коду та мобільного додатку.

Поділитись: