Державний ПриватБанк почав оснащувати свої термінали безготівкового розрахунку на касах у магазинах функцією оплати за допомогою QR-коду.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Зазначається, що за допомогою цієї функцій безконтактно розрахуватися за покупки зможуть власники смартфонів, які не підтримують технологію NFC-оплати.

«Тепер для оплати покупки можна сканувати смартфоном QR-код, який з’явиться на екрані POS-термінала ПриватБанку після введення касиром суми оплати. Для цього достатньо будь-якого смартфону з додатком Privat24», — йдеться у повідомленні прес-служби банку.

У банку наголошують, що від початку 2019 року кількість безготівкових розрахунків клієнтів ПриватБанку зросла на 40,5% проти аналогічного періоду 2018 року.

«До кінця року банк планує збільшити мережу торгових терміналів до 190 тисяч, причому більшість із них будуть приймати безконтактні платежі», додали у ПриватБанку.

16 квітня ПриватБанк запустив можливість обміну валюти через термінали самообслуговування. Також у банку тестували оплату за покупки за допомогою відбитків пальців.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк запустив нову функцію, що дозволить користувачам змінювати пін-код до картки онлайн у разі підозри шахрайства.

18 червня 2018 року повідомлялося, що Ощадбанк випускатиме електронні картки без відкриття банківського рахунку.

Поділитись: