Астронавти NASA Боб Бенкен (ліворуч) і Даг Гарлі під час підготовки до запуску ракети SpaceX Falcon 9 і космічного корабля Crew Dragon в Центрі управління польотами космічного центру Кеннеді NASA у Флориді, США, 23 травня 2020 року
Фото:

NASA

Космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска 28 травня повинен був увійти в історію завдяки першому запуску в космос людини на комерційному кораблі. Але природа продемонструвала, хто головний, і запуск скасували через дощ. Можливо, воно на краще, бо в іншому випадку ми б не побачили стільки мемів.

За подією, яку транслювало і hromadske, слідкували у всьому світі, тому і меми є як вітчизняні, так і міжнародні.

На скромну думку авторів матеріалу, перше місце отримує Дмитро Коваленко, який згадав, в епоху насправді якої людини ми живемо (ні, це не Маск).

За кордоном на це дивляться більш глобально і нагадують, що планувати щось у 2020 році така собі ідея.

Однак вітчизняні жартівники ближчі українському серцю, бо у нас меми майже завжди йдуть з домішкою болючих проблем, як от корупція і уникнення відповідальності за неї, нагадує журналіст «Схем» Михайло Ткач.

Андрій Ткачук згадав про один з найефективніших способів протесту в Україні.

Дмитро Гнап використав один з найвідоміших скрижалів українського (не) правового життя — Окружний адмінсуд Києва.

Про політику вміють і за кордоном, свої Ющенко і Янукович, Порошенко і Зеленський (список можна продовжувати) є й у США.

«Трамп звинувачує Обаму у зміні погоди во Флориді, щоби ракету SpaceX не змогли запустити, поки він (Трамп) був там», — пише симпатик демократів Travis Allen.

Але все ж таки левова частка мемів там не про політику.

«Я: неймовірно схвильований, що буду дивитись запуск SpaceX. Погода:», — пише Kyle.

Користувач Diego Loggiodice вважає, що засновник компанії SpaceX зараз найбільше схожий на героя мультфільму «Історія іграшок».

Попри політизованість вітчизняних мемів, на полі неполітичних українці також дадуть фору іншим.

Журналіст Роман Романюк запропонував Маску скористатися допомогою північного сусіда. Там хоч монархії вже давно нема, але залишилась одна імператриця з надзвичайними здібностями. Ще кажуть, що російські колеги Маска використовують бойових чаклунів з РПЦ, також можна спробувати.

Нагадаємо, корабель Crew Dragon мав вивести у космос двох американських астронавтів, це б стало історичною подією — перший запуск у космос людей комерційною компанією. Однак запуск скасували через дощ і перенесли на 30 травня.

Більше про запуск Crew Dragon, що поки не відбувся, читайте в матеріалі Олени Куренкової: Уперше за десятиріччя американці вирушать до МКС на власному космічному кораблі. Чому це важливо і до чого тут Ілон Маск

Поділитись: