У «Альфа-банку» повідомили, що виправили збій у системі, в наслідок якого частина клієнтів не могли зняти кошти зі своїх рахунків та отримали від’ємний залишок коштів на рахунку.

Про це Громадському повідомили у прес-службі банку.

«Сьогодні у першій половині дня банком виявлено задвоєння деяких транзакцій по частині клієнтських рахунків, що призвело до некоректного відображення залишків на рахунках цих клієнтів. Ситуацію було повністю виправлено о 13:30. До вказаного часу всі кошти клієнтів були автоматично та централізовано повернуті на рахунки клієнтів», — повідомили в «Альфа-банку».

Там зазначають, що внаслідок збою клієнти банку не зазнали жодних втрат і наразі банк працює у штатному режимі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що деякі клієнти «Альфа-банку» мають проблеми з безготівковими розрахунками картками банку, а на їхніх рахунках виник від’ємний залишок.

За даними Національного банку України, «Альфа-банк» належить кільком росіянам. Зокрема, акції банку належить одному з найбагатших російських олігархів Михайлу Фрідману, який має ізраїльське громадянство. На початку 2000-х Фрідман брав активну участь у суспільному житті Росії, зокрема очолював суспільну палату РФ як представник сімей військовослужбовців. Також олігарх має тісні зв’язки з чинною президентською адміністрацією Росії.

Поділитись: