В Ізраїлі призупинили продаж квитків на пісенний конкурс Євробачення-2019 через виявлені порушення та «дефекти».

Як повідомив місцевий телеканал Kan, спостерігачі зафіксували «неодноразові спроби втрутитися в процес». Сотні найкращих квитків могли бути продані не простим глядачам, а представникам міжнародної еліти, зокрема спортивним функціонерам та менеджерам іноземних ЗМІ.

Міністр внутрішньої безпеки Ізраїлю Гілад Ердан доручив поліції провести розслідування. За його словами, правоохоронці отримали повідомлення про масову покупку та перепродаж квитків за ціною у 2,5 рази вищою.

Квитки на фінальний концерт 18 травня з’явилися в продажу 28 лютого, їх розкупили за декілька хвилин. Через деякий час у продаж надійде ще частина квитків. Ціна квитків на фінал, який відбудеться в Тель-Авіві — від 280 до 490 євро.

Нагадаємо, Національна суспільна телерадіокомпанія України 27 лютого ухвалила рішення, згідно з яким Україна не братиме участі в пісенному конкурсі Євробачення у 2019 році.

У НСТУ вказали, що після відмови MARUV як переможниці нацвідбору був альтернативний варіант — Суспільне могло обрати будь-якого виконавця не з-поміж учасників відбору. Утім вирішили запропонувати учасникам, які посіли друге та третя місця.

Freedom Jazz та Kazka також відмовилися від участі в Євробаченні-2019. А гурт, який посів 4 місце — Brunettes Shoot Blondes, заявив, що не поїде, якщо їм запропонують.

Після інциденту в уряді запропонували змінити правила відбору на Євробачення.

Поділитись: