ENRU

Продюсер Джамали про оголені сідниці на Євробаченні: Модератори ефіру наказали охороні відійти від сцени

Під час виступу співачки Джамали на фіналі Євробачення у Києві люди, які керували ефіром, наказали охороні відійти від сцени. Таким чином туди вибіг український пранкер Віталій Седюк і оголив сідниці.

Про це повідомив продюсер Джамали Ігор Тарнопольський, передає Karabas.

«Була розстановка — 4 людини, які охороняли п'ятачок сцени, на якому виступала Джамала з піснею «I Believe In U». Командували охоронцями люди, які керували ефіром. А так бути не повинно. І охоронці підкорилися: їм сказали відійти від сцени, щоб нібито не заважати ефіру, вони і відійшли. Седюк явно стежив за цим і зрозумів: «Ага, тут попуск, значить, я встигну зробити все, що мені треба». І зробив», — сказав Тарнопольський.

Також він зазначив, що під час ефіру процесом керує автопілот, і прийняти рішення про переведення в ручний режим потрібно швидко і одній людині, аби переключити на інші камери.

«Тут система дала збій, чи не була використана система модерації ефіру, хоча офіційно пишеться резервна копія днем раніше. Кажу по-простому: вони могли переключити на іншу камеру, включити резерв — цього зроблено не було», — додав продюсер.

За словами Тарнопольського, на наступний день після інциденту сторона Джамали, представники UA:Першого та Європейської мовної спілки мали зустрітися.

«Ми прийшли з юристом і бачимо — 15 співробітників НТКУ, начальник охорони. Вони виразно пояснили, що змінили розстановку охорони, оскільки така вказівка було від співробітників EBU. Я питаю Грицака (виконуючий продюсер): «Значить, EBU бере на себе відповідальність?» Він відповів у своєму стилі: «Можна і так сказати». Чому в такому разі на зустрічі не було представників EBU, я так тоді і не зрозумів», — сказав Тарнопольський.

Нагадаємо, під час виступу Джамали на сцені Євробачення-2017 чоловік із фан-зони, загорнутий в австралійський прапор, вибіг на сцену та показав оголені сідниці глядачам. Це був пранкер Віталій Седюк. Пізніше поліція його затримала.

15 травня Дніпровський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram