ENRU

Продюсер Джамали спростував мільйон гривень її гонорару за Євробачення

Джамала отримала близько 360 тисяч гонорару за виступ на Євробаченні, змість мільйона гривень — цифри, яка раніше циркулювала у різних новинах.

Про це повідомив продюсер співачки Ігор Тарнопольський в інтерв’ю Karabas.

За його словами, він записав усі витрати на виступ як гонорар Джамали, «аби позбавити людей, які допомагали, від усіх процедур». Зокрема, мова йдеться про неповнолітніх танцівниць, для яких потрібно було підписувати окремі документи з батьками.

Тарнопольський назвав усі цифри, які витратили на номер співачки на Євробаченні.

«1944» була зроблена в новій версії з оркестром, хореографією за участю 8 танцівниць, костюмами для них (70 тисяч), костюмом для Джамали (70 тисяч), і адаптацією графіки під нові можливості сцени (трохи більше 100 тисяч). За «Заманили»: графіка (більше 100 тисяч), костюм Джамали (80 тисяч). За «I Believe In U»: анімація (120 тисяч), Костюм Джамали (65 тисяч). Усе. Решта — дійсний гонорар Джамали (близько 360 тис. — ред.). Ці гроші, до речі, ми отримали тільки за день до фіналу. У процесі підготовки ми вкладали в усі свої кошти», — сказав продюсер.

Також у цьому інтерв'ю Тарнопольський сказав, що під час виступу співачки Джамали на фіналі Євробачення люди, які керували ефіром, наказали охороні відійти від сцени. Таким чином туди вибіг український пранкер Віталій Седюк і оголив сідниці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram