ENRU

Продюсер Євробачення Грицак спростовує переговори зі співачкою Леді Гага

Виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Павло Грицак не чув про переговори щодо участі співачки Lady Gaga у пісенному конкурсі в Києві.

За його словами, Грицак дізнався про це з інтерв'ю продюсера Джамали Ігоря Тарнопольського, пише «Детектор медіа».

«Із подивом прочитав у інтерв'ю Ігоря Тарнопольського про переговори з менеджментом співачки Lady Gaga», – сказав він.

За словами Грицака, якщо б такі переговори велися, і Lady Gaga підтвердила би свою участь у шоу, то про це знав би і він, і представники Європейської мовної спілки.

«Наші працівники самовіддано й успішно виконали свою роботу, внесли вагомий внесок в організацію та проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 в Україні на достойному європейському рівні. На мою думку, непрофесійно знецінювати роботу цих людей», додав виконавчий продюсер «Євробачення-2017».

Раніше продюсер співачки Джамали Ігор Тарнопольський повідомив, що Леді Гага давала згоду виступити на Євробаченні-2017 у Києві, однак Україна «не знайшла на це грошей».

Нагадаємо, що в ніч на 14 травня переможцем цьогорічного Євробачення у Києві було обрано представника Португалії Сальвадора Сабрала.

Громадське також слідкувало за подіями, що відбувались під час фіналу Євробачення протягом усього вечора, 13 травня, і ночі, 14 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Португалець з кришталевим серцем: 5 фактів про переможця Євробачення 2017. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram