Висота будівлі бізнеc-центру «Astarta Organic Business Centre» на Подолі відповідає містобудівним нормам Києва, заявили у прес-службі компанії.

Висота будівлі бізнеc-центру «Astarta Organic Business Centre» на Подолі відповідає містобудівним нормам Києва.

Про це заявили у прес-службі компанії.

«Будівництво бізнеc-центру відбувається у повній відповідності до вимог чинного законодавства України та містобудівних норм Києва», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перед будівництвом, проект був узгоджений у Всеукраїнському науково-методичному центрі архітектурної спадщини при Міністерстві регіонального розвитку і будівництва.Зазначимо, що раніше Громадська організація «Громада на варті закону» подала позов до Окружного адміністративного суду Києва з вимогою зупинити будівництво бізнес-центру «Astarta organic business center».

У компанії ж зазначили, що вже двічі судилися з громадськими організаціями.

«Повна відповідність проектування та будівництва бізнеc-центру «Astarta Organic Business Centre» законам України були підтверджені судами двох інстанцій: Окружним адміністративним судом міста Києва  та Київським апеляційним адміністративним судом. Забудовник бізнес-центру ТОВ «ТЕК «Енергоінвест» за необхідності готовий ще раз надати суду всі документи, що підтверджують законність будівництва», — додали в компанії.

Активісти вважають будинок занадто високим для цього району Києва, оскільки «відповідно до діючого Генерального плану міста, допустима висотність будівництва повинна становити не більше 27 метрів».

Водночас, у компанії зауважили, що «згідно з Історико-містобудівним обґрунтуванням у містобудівній композиції вищезазначеної забудови домінують будівлі адміністративного призначення висотністю у 30-40 метрів (вул. Ярославська 56, Почайнинська 38/44, Нижній Вал 51)».  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київські архітектори презентували новий проект «Театру на Подолі»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: