ENRU

Проект Громадського про підприємців «Бізнес-план» отримав національну відзнаку Media etс

A176118fa89baf656
Керівниця проекту «Бізнес-план» Алла Кошляк

Команда журналістів Громадського телебачення, яка робить передачу про малий та середній бізнес, отримала спеціальну відзнаку журі Національної премії Media etc. 2.0.

Відзнаку вручили керівниці проекту «Бізнес-план» Аллі Кошляк 5 лютого.

«Бізнес-план» — це програма про те, як розпочати та розвивати власний бізнес, на які перепони чекати та чому радіти. Проект розказує історії підприємців, як успішні, так і не дуже, та має на меті допомогти потенційним бізнесменам краще зрозуміти переваги та ризики підприємництва, а більш широкій аудиторії показати «закулісся» бізнесу.

«Це було дуже неочікувано і приємно отримати спеціальну відзнаку від журі, за їхніми ж словами, за «найпозитивніші матеріали». Думаю, у той час, коли в медіа дуже багато «зради», живі реальні історії успіху дійсно дуже важливі. Нас із командою надзвичайно тішить той факт, що історії про українських підприємців надихають людей починати свою справу. За плечима у нас уже більше півсотні сюжетів — і зупинятися ми не плануємо», — зазначає Алла Кошляк.

Ідея та формат проекту «Бізнес-план» була створена за результатами досліджень Громадського телебачення щодо інтересів аудиторії протягом 2015-2016 років. Команда знімає вже третій сезон передачі, яка українською мовою виходить на Громадському та кількох регіональних каналах, а російською - на каналі Радіо Свобода  «Настоящее время».

ДИВІТЬСЯ: Випуски програми «БІЗНЕС-ПЛАН» на Громадському 

Media etc. 2.0  — це національна премія, заснована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» і «Громадське радіо», для медійників, знавців економічної галузі, журналістів та аналітиків, що висвітлюють процес реформування економіки України в засобах масової інформації.

Цього року журі розглянуло 218 матеріалів в шести категоріях, окремо журналісти нагороджувались спеціальними відзнаками.