УКРАЇНА

Проект Громадського про підприємців «Бізнес-план» отримав національну відзнаку Media etс

6 лютого, 2018 18:47
УКРАЇНА/Проект Громадського про підприємців «Бізнес-план» отримав національну відзнаку Media etс
Зберегти
Вигляд
lead
Команда журналістів Громадського телебачення, яка робить передачу про малий та середній бізнес, отримала спеціальну відзнаку журі Національної премії Media etc. 2.0.

Команда журналістів Громадського телебачення, яка робить передачу про малий та середній бізнес, отримала спеціальну відзнаку журі Національної премії Media etc. 2.0.

Відзнаку вручили керівниці проекту «Бізнес-план» Аллі Кошляк 5 лютого.

«Бізнес-план» — це програма про те, як розпочати та розвивати власний бізнес, на які перепони чекати та чому радіти. Проект розказує історії підприємців, як успішні, так і не дуже, та має на меті допомогти потенційним бізнесменам краще зрозуміти переваги та ризики підприємництва, а більш широкій аудиторії показати «закулісся» бізнесу.

«Це було дуже неочікувано і приємно отримати спеціальну відзнаку від журі, за їхніми ж словами, за «найпозитивніші матеріали». Думаю, у той час, коли в медіа дуже багато «зради», живі реальні історії успіху дійсно дуже важливі. Нас із командою надзвичайно тішить той факт, що історії про українських підприємців надихають людей починати свою справу. За плечима у нас уже більше півсотні сюжетів — і зупинятися ми не плануємо», — зазначає Алла Кошляк.

Ідея та формат проекту «Бізнес-план» була створена за результатами досліджень Громадського телебачення щодо інтересів аудиторії протягом 2015-2016 років. Команда знімає вже третій сезон передачі, яка українською мовою виходить на Громадському та кількох регіональних каналах, а російською - на каналі Радіо Свобода  «Настоящее время».

ДИВІТЬСЯ: Випуски програми «БІЗНЕС-ПЛАН» на Громадському 

Media etc. 2.0  — це національна премія, заснована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» і «Громадське радіо», для медійників, знавців економічної галузі, журналістів та аналітиків, що висвітлюють процес реформування економіки України в засобах масової інформації.

Цього року журі розглянуло 218 матеріалів в шести категоріях, окремо журналісти нагороджувались спеціальними відзнаками.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини