Програма дій нового уряду, яку мають презентувати 29 вересня, може лягти в основу нової кредитної програми між Україною та Міжнародним валютним фондом.

Про це повідомляють у Міністерстві фінансів України, коментуючи роботу місії МВФ в Україні.

«Порядком денним можливої підтримки з боку МВФ може стати програма дій уряду, яку буде презентовано Кабінетом міністрів 29 вересня 2019 року», — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що у новій програмі дій уряду мають вказати ключові реформи, які Кабінет міністрів планує провести за час своєї каденції. Раніше в уряді зазначали, що відповідно до цієї програми також планують коригувати бюджет на 2020 рік. Внесений же наразі до парламенту документ не враховує результатів всіх запланованих реформ. Програму дій уряду має схвалити Верховна Рада України.

Зазначимо, що 26 вересня місія МВФ завершує свою роботу в Україні. Цю інформацію hromadske підтвердили у прес-службі МВФ в Україні.

За даними агенції «УНН», представники місії так і не змогли досягти домовленості з урядом про нову програму співпраці. Зокрема, на це вплинула заява прем'єр-міністра України Олексія Гончарука про «компроміс» з Коломойським щодо ПриватБанку.

12 вересня в Україні офіційно розпочала роботу місія Міжнародного валютного фонду. Її представники прибули до Києва 11 вересня. 13 вересня представники МВФ зустрілися з керівництвом НБУ. 25 вересня представники місії провели зустріч з радою Національного банку та обговорили умови нової кредитної програми для України.

Раніше у Нацбанку повідомляли, що нова програма співпраці з МВФ буде терміном до 4 років, а обсяг її фінансування складе до 10 мільярдів доларів.

Поділитись: