Прокуратура АР Криму спільно з СБУ виявила контрабандну схему, робота якої могла завдати близько 700 млн грн збитків державному бюджету.

Прокуратура АР Криму спільно з СБУ виявила контрабандну схему, робота якої могла завдати близько 700 млн грн збитків державному бюджету.

Про це йдеться на сайті прокуратури АР Криму.

Гроші наразі арештовані, «з метою недопущення їх протиправного списання з казначейських рахунків на користь фіктивних компаній».

За даними прокуратура, контрабандна схема мала місце у 2016-2017 роках. До схеми також причетні посадовці ДФС України, а також підприємці.

Принцип схеми полягав у тому, що підприємці ухилялись від сплати митних платежів за імпортовані товари завдяки сприянню працівників судової системи та ДФС.

В ході проведення понад 40 обшуків на території Одещини та Київщини прокуратура вилучила документи, які підтверджують роботу описаної протиправної схеми.

За даними джерел «Української правди», мова йде про злочинну схему, до якої причетний підозрюваний у корупції одеський підприємець Вадим Альперін.

У минулому році стало відомо, що детективові НАБУ запропонували хабар у 800 тисяч доларів. Згодом генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що хабар у 800$ тисяч співробітнику НАБУ запропонував одеський бізнесмен Вадим Альперін.

Альперіна арештували у листопаді 2017 року, але згодом він вийшов під заставу у 21 млн грн.

Поділитись: