Прокуратура Автономної республіки Крим вимагає для «екс-міністра охорони здоров'я» підконтрольного Кремлю уряду Криму Петра Михальчевського обрати запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб.

Прокуратура Автономної республіки Крим вимагала для «екс-міністра охорони здоров’я» підконтрольного Кремлю уряду Криму Петра Михальчевського обрати запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб. Суд у Херсоні задовольнив клопотання частково, призначивши місяць утримання під вартою.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

У прокуратурі вважають, що факт роботи Михальчевського в так званому «уряді республіки Крим» є діяльністю, спрямованою на підрив територіальної цілісності України.

Крім того, за інформацією прокуратури, є покази свідків, що підозрюваний сприяв організації незаконного «референдуму» в Криму в березні 2014-го.

Захист «екс-міністра» стверджує, що утримання під вартою — занадто жорсткий запобіжний захід, адже підзахисний не збирається покидати Україну, ба більше — прагне довести свою невинуватість. Сам Петро Михальчевський наразі з пресою не спілкується, проте заявив, що не вважає себе винним в якихось правопорушеннях.

Михальчевського виявили в Києві. Під час обшуків у нього знайшли видані російською владою документи. Пізніше йому повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею «Державна зрада».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про виявленого в Києві «екс-міністра охорони здоров’я» анексованого Криму

Поділитись: