Політика

Прокуратура Іспанії звинуватила владу Каталонії в заколоті та розтраті державних коштів

30 жовтня, 2017 19:18
Політика/Прокуратура Іспанії звинуватила владу Каталонії в заколоті та розтраті державних коштів
Зберегти
Вигляд
Генеральний прокурор Іспанії подав до суду на відстороненого від влади глави Каталонії Карлоса Пучдемона та інших каталонських лідерів. Їх звинувачують в заколоті та розтраті державних коштів.

Генеральний прокурор Іспанії подав до суду на відстороненого від влади глави Каталонії Карлоса Пучдемона та інших каталонських лідерів. Їх звинувачують у заколоті та розтраті державних коштів.

Про це повідомляє El Pais.

Усього в матеріалах справи згадані 20 осіб. Прокурор заявив, що вони діяли «з повною зневагою до Конституції». Приводом для  кримінального переслідування стало голосування в парламенті Каталонії, за підсумками якого оголосили про незалежність регіону. Прокурор вимагає від каталонських лідерів негайно з’явитися до слідчих органів, у противному разі погрожує арештом.

27 жовтня Сенат Іспанії призупинив автономію Каталонії, застосувавши 155 статтю конституції, у регіоні вводиться пряме управління. Після цього Мадрид розпустив парламент та уряд Каталонії

Глава уряду Каталонії Пучдемон не визнає указ Мадрида про свою відставку.

1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії. Повідомлялося, що поліція Іспанії застосувала гумові кулі проти прихильників незалежності Каталонії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖОбличчя Каталонії: «Так», «Ні» та інші варіанти відповідей на референдумі про незалежність.

«Найдовша Каталонська незалежність»: дві реальності однієї Іспанії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини