ENRU

Прокуратура Криму пообіцяла Аксьонову безкоштовний трансфер до Києва

2cedd9f4097726419
Самоназваний глава анексованого Криму Сергій Аксьонов у будівлі так званого Кабінету міністрів Криму у Сімферополі, 07 липня 2016 року Фото: EPA/MAXIM SHIPENKOV

Заступник прокурора Автономної Республіки Крим Олександр Удовиченко відповів самоназваному очільнику анексованого півострова Сергію Аксьонову, який назвав український правоохороний орган «віртуальним».

«У вівторок, 6 лютого рядом інформаційних агентств була поширена заява підозрюваного у ряді особливо тяжких злочинів серед яких державна зрада, кримінального авторитета під призвиськом «Гоблін» Сергія Аксьонова про «віртуальність» Прокуратури Автономної Республіки Крим. В зв’язку з цим, прокуратура АР Крим пропонує підозрюваному Аксьонову на власному досвіді продемонструвати «віртуальність» українського правоохоронного органу», — зазначив Удовиченко у Facebook.

«У «віртуальній» прокуратурі йому будуть надані цілком реальні можливості проявити своє красномовство під час допиту, затримання та інших слідчих дій, які його очікують в Києві, а час який він гає імітуючи собою керівника бананової республіки краще витратити на вивчення нововведень українського Кримінальнго процесуального кодексу», — додав Удовиченко.

Аксьонову інкримінують порушення за статтями Кримінального кодексу України про повалення влади, посягання на територіальну цілісність, створення злочинної організації, привласнення, розтрату або заволодіння майном. Він перебуває у розшуку.

«Нагадуємо підозрюваному Аксьонову, що добровільна явка і сприяння слідству може позитивно вплинути на терміни його ув’язнення та умови перебування покарання. Ми забезпечимо безкоштовний трансфер від будь-якого пункту пропуску «Каланчак», «Чаплинка» чи «Чонгар» прямісінько до ПРОКУРАТУРИ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ. Запрошуємо у світ реальності!», — додав заступник прокурора.

Зазначимо, що офіс прокуратури Криму наразі розташований у Києві. 

Генпрокуратура просила суд заочно арештувати Поклонську та Аксьонова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анексія Криму готувалася ще в 2004 році — екс-«очільник» Севастополя.