УКРАЇНА

Прокуратура Криму пообіцяла Аксьонову безкоштовний трансфер до Києва

6 лютого, 2018 18:39
УКРАЇНА/Прокуратура Криму пообіцяла Аксьонову безкоштовний трансфер до Києва
Зберегти
Вигляд
lead
Заступник прокурора Автономної Республіки Крим Олександр Удовиченко відповів самоназваному очільнику анексованого півострова Сергію Аксьонову, який назвав український правоохороний орган «віртуальним».

Заступник прокурора Автономної Республіки Крим Олександр Удовиченко відповів самоназваному очільнику анексованого півострова Сергію Аксьонову, який назвав український правоохороний орган «віртуальним».

«У вівторок, 6 лютого рядом інформаційних агентств була поширена заява підозрюваного у ряді особливо тяжких злочинів серед яких державна зрада, кримінального авторитета під призвиськом «Гоблін» Сергія Аксьонова про «віртуальність» Прокуратури Автономної Республіки Крим. В зв’язку з цим, прокуратура АР Крим пропонує підозрюваному Аксьонову на власному досвіді продемонструвати «віртуальність» українського правоохоронного органу», — зазначив Удовиченко у Facebook.

«У «віртуальній» прокуратурі йому будуть надані цілком реальні можливості проявити своє красномовство під час допиту, затримання та інших слідчих дій, які його очікують в Києві, а час який він гає імітуючи собою керівника бананової республіки краще витратити на вивчення нововведень українського Кримінальнго процесуального кодексу», — додав Удовиченко.

Аксьонову інкримінують порушення за статтями Кримінального кодексу України про повалення влади, посягання на територіальну цілісність, створення злочинної організації, привласнення, розтрату або заволодіння майном. Він перебуває у розшуку.

«Нагадуємо підозрюваному Аксьонову, що добровільна явка і сприяння слідству може позитивно вплинути на терміни його ув’язнення та умови перебування покарання. Ми забезпечимо безкоштовний трансфер від будь-якого пункту пропуску «Каланчак», «Чаплинка» чи «Чонгар» прямісінько до ПРОКУРАТУРИ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ. Запрошуємо у світ реальності!», — додав заступник прокурора.

Зазначимо, що офіс прокуратури Криму наразі розташований у Києві. 

Генпрокуратура просила суд заочно арештувати Поклонську та Аксьонова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анексія Криму готувалася ще в 2004 році — екс-«очільник» Севастополя.

Пов`язані новини