УКРАЇНА

Повідомити прокуратурі про порушення прав в анексованому Криму можна буде через Skype

24 січня, 2018 10:58
УКРАЇНА/Повідомити прокуратурі про порушення прав в анексованому Криму можна буде через Skype
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Криму прийматиме звернення електронною поштою та через Skype.

Прокуратура Криму прийматиме звернення електронною поштою та через Skype.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, онлайн-відеозв’язок та електронна форма для анонімних повідомлень – це нові можливості зв’язку, які вже функціонують на оновленому сайті органу.

«Розуміючи реальність загрози від окупаційного режиму, яка може торкнутися проукраїнські налаштованих громадян, прокуратура Автономної Республіки Крим прагне створити максимально сприятливі та безпечні умови для інформування про випадки порушення прав кримчан, вчинення проти них воєнних злочинів та злочинів проти людяності», — ідеться у повідомленні.

Зазначається, що для ефективного діалогу між прокуратурою автономії та особами, які постраждали від окупаційного режиму або стали свідками порушень прав громадян України та проживають у Криму, через Skype запроваджено онлайн-відеозв’язок з прокуратурою АР Крим.

Онлайн-відеозв’язок з прокуратурою працюватиме щовівторка, середи та четверга з 10:00 до 13:00 год.

«Встановлення ефективного зворотного зв’язку з населенням, за існуючого режиму тимчасової окупації РФ частини території України – Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, ‒ є важливою невід’ємною умовою своєчасного виявлення та фіксації випадків порушення окупаційною владою конституційних прав людини, вчинення щодо кримчан воєнних злочинів та злочинів проти людяності, з метою подальшого притягнення винних до кримінальної відповідальності на національному та міжнародному рівні», — додали в прокуратурі. 

Напередодні, 23 січня, на території анексованого півострова російські силовики побили кримського татарина

Представники російських силових структур на анексованому півострові регулярно проводять обшуки у будинках кримських татар, грубо порушуючи права людини. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 76 справ за день: як на півострові судять кримських татар за поодинокі пікети

Пов`язані новини