Прокуратура Київської області оскаржила рішення Бориспільського міськрайонного суду щодо взяття колишнього народного депутата Олега Ляшка на поруки.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Київщини.

Рішення оскаржили в апеляційному суді. Прокуратура клопотатиме про взяття підозрюваного під варту.

«Не погоджуючись із вказаним рішенням, прокуратурою 22.11.2019 до Київського апеляційного суду скеровано апеляційну скаргу з вимогою про її скасування та обрання до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», — повідомили в прокуратурі.

Дату розгляду апеляції суд поки не назначив.

Нагадаємо, 19 листопада Бориспільський міський районний суд розглянув клопотання про обрання запобіжного заходу для Ляшка і відпустив його на поруки народних депутатів Вікторії Сюмар та Михайла Волинця.

6 листопада голова комітету Ради з питань енергетики, депутат від «Слуги народу» Андрій Герус та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко влаштували бійку в аеропорту «Бориспіль».

Андрій Герус написав у Facebook, що в аеропорту на нього чекав «захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма О.Ляшко».

13 листопада ексдепутата Олега Ляшка викликали до Бориспільської прокуратури для вручення підозри. Ляшко вважає, що справу сфальсифіковано командою генпрокурора.

18 листопада Олег Ляшко прийшов до Бориспільської прокуратури, де отримав підозру через бійку з народним депутатом від «Слуги Народу» Андрієм Герусом.

Поділитись: