ENRU

Прокуратура повідомила про підозру олігарху Грановському

Ee59b1e57ee767d0d
Український бізнесмен Олександр Грановський, архів wikimedia

Генпрокуратура повідомила про підозру в ухиленні від сплати податків та фіктивному підприємництві українському олігарху Олександру Грановському.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган.

Зазначається, що Грановський за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ «Тедіс Україна» (дистриб’ютор тютюнової продукції), яким вже повідомлено про підозру у вчиненні злочинів у сфері господарської діяльності, створив злочинну схему ухилення від сплати податків, від якої підконтрольні мільйонеру підприємства були вигодонабувачами.

«Здобуто достатньо доказів для повідомлення про підозру мешканцю міста Одеса українському олігарху О. Грановському у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212 КК України (ухиленні від сплати податків, що входять в систему оподаткування, введених в установленому законом порядку, вчиненому особою, яка зобов’язана їх сплачувати, і які призвели до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах)», — написала Сарган.

Грановський мав готельний бізнес, займався виробництвом алкогольних напоїв («Одеський завод шампанських вин» , горілчаний завод та ін.), має будівельний бізнес та є співвласником банків.

Грановський чотири рази потрапляв до рейтингу журналу «Фокус» «200 найбагатших людей України».

За підсумками 2013 року статки Олександра Грановського оцінювалися ЗМІ у близько 87,5 млн доларів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram