Прокуратура Київщини повідомила про підозру українцю, який намагався вивезти до Ірану воєнну інформацію, що стосується фрегату «Гетьман Сагайдачний».

Прокуратура Київщини повідомила про підозру українцю, який намагався вивезти до Ірану військову інформацію, що стосується фрегату «Гетьман Сагайдачний».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Чоловік обіймає посаду старшого наукового співробітника одного  з дослідних інститутів. Він намагався незаконно вивезти на флешці з України до Ірану інформацію про корабельний гідроакустичний комплекс.

Дані про принципи побудови гідроакустичних станцій проекту «Гетьман Сагайдачний» відноситься до спеціальної інформації військового характеру та до списку товарів військового призначення.

55-річного чоловіка затримали в аеропорті «Бориспіль». Йому повідомили про підозру за статтею 333 Кримінального кодексу — «порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю».

Рік тому на українсько-російському кордоні прикордонники затримали громадянина України, який намагався вивезти до Російської Федерації креслення конструкторського бюро «Антонов».

Поділитись: