Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить для депутата Борислава Розенблата, якого звинувачують у лобіюванні інтересів компанії з видобутку бурштину, арешту з можливістю виходу під заставу в розмірі 10 млн гривень.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить для депутата Борислава Розенблата, якого звинувачують у лобіюванні інтересів компанії з видобутку бурштину, арешту з можливістю виходу під заставу в розмірі 10 мільйонів гривень.

Про це повідомляє кореспондент Громадського з зали суду.

«Клопотання про заставу в розмірі 10 мільйонів гривень, здати паспорти і не залишати територію Києва та Житомира без дозволу слідчих та не спілкуватися з Поляковим (другий депутат, який фігурує у справі)», — зазначив прокурор Володимир Кривенко.

Прокурори Кривенко та Максим Кравченко вимагають, щоб Розенблат носив електронний браслет, оскільки він має два місця проживання.

Також прокурори хочуть долучити до справи оперативне відео, на якому людина схожа на Розенблата отримує хабар через свого помічника. Захисник Петро Янченко заперечує, щоб цей матеріал долучили як доказ.

Сам Розенблат заявив, що це відео «сфабриковане та сфальсифіковане». 

Нагадаємо, 11 липня Рада підтримала зняття недоторканності з депутатів Розенблата та Полякова. Депутати дозволили арештувати Розенблата. Водночас, Рада не дозволила арештувати депутата Полякова.

Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат підозрюються прокуратурою в отриманні коштів і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

13 липня Генпрокурор вручив депутатам Полякову та Розенблату підозри

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблат Недоторканний: що чекає на депутата від партії президента. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: