Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом застосування фізичного насильства до вихованців дитячого табору на Волині.

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом застосування фізичного насильства до вихованців дитячого табору на Волині.

Про це повідомив речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко.

Справу порушили справу за частиною 1 статтею 125 Кримінального кодексу — Умисне легке тілесне ушкодження та за фактом неналежного виконання службових обов'язків працівниками дитячого будинку (частина 1 стаття 137 ККУ).

Маневицька місцева прокуратура буде з’ясовувати, чи застосовували працівники притулку насильство до неповнолітніх.

Прокурори та слідчі проводять першочергові слідчі дії, допитують людей, які можуть бути причетні до можливого насильства дітей. Також опитують вихованців закладу.

Крім того, в прокуратурі встановили, що 17 травня 2018 один з вихованців дитячого будинку самовільно покинув заклад, проте керівництво притулку звернулося до поліції лише за два місяці.

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини повідомила, що в дитячому будинку в місті Рожище Волинської області у десятьох дітей виявили сліди побиття та крові на одежі. Крім того, троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи.

Поділитись: