УКРАЇНА

Прокуратура Сумщини відкрила кримінальне провадження через ДТП з дітьми у Білорусі

14 травня, 2018 22:49
УКРАЇНА/Прокуратура Сумщини відкрила кримінальне провадження через ДТП з дітьми у Білорусі
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Сумської області відкрила кримінальне провадження за фактом неналежної організації поїздки за кордон дітей, які потрапили в ДТП у Білорусі.

Прокуратура Сумської області відкрила кримінальне провадження за фактом неналежної організації поїздки за кордон дітей, які потрапили в ДТП у Білорусі.

Про це повідомляє прокуратура Сумщини.

«За результатом отриманої інформації від органів влади щодо організації поїздки 26 дітей за кордон прокуратурою Сумської області розпочато кримінальне провадження. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 14 травня 2018 року за ч. 2 ст. 137 (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей, що спричинило смерть неповнолітнього та тяжкі наслідки) КК України », — йдеться в повідомлені. 

Нагадаємо, 13 травня діти з української футбольної команди потрапили в ДТП у Білорусі. Внаслідок аварії одна дитина загинула, ще шестеро дістали важкі травми. Як повідомили в управлінні Державтоінспекції Брестського облвиконкому, мікроавтобус із дітьми зіткнувся з навантажувачем. Загинув пасажир 2005 року народження, який перебував на передньому пасажирському кріслі.

У МЗС підтвердили ДТП у Білорусі, де постраждали юні українські футболісти. Президент України Петро Порошенко доручив дипломатам і медикам надати необхідну допомогу постраждалим у ДТП в Білорусі.

Раніше у Білорусі затримали українського водія, що керував мікроавтобусом, який віз дітей і потрапив у ДТП.

З Сум до Білорусі виїхав спеціальний транспорт, що має привезти в Україну тіло 12-річного хлопця.

Пов`язані новини