ENRU

Прокуратура вимагає позбавити депутата Артеменка громадянства

Генеральна прокуратура України звернулася до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із проханням ініціювати через Державну міграційну службу процедуру втрати громадянства України народним депутатом Верховної Ради Андрієм Артеменком.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган.

Лариса Сарган

За її словами, під час розслідування кримінального провадження за фактом вчинення злочину, передбаченого статтею 111 ККУ (державна зрада), було зібрано достатньо документів, які вказують на те, що Артеменко отримав громадянство Канади та має паспорт громадянина Канади.

«Державна міграційна служба після отриманих від ГПУ матеріалів може звернутися до Президента з проханням позбавити нардепа А.Артеменка громадянства України», — написала Сарган у Facebook.

Раніше «Радикальна партія» виключила депутата Артеменка з фракції. 

Повідомлялося, що Андрій Артеменко передав план нормалізації відносин між Україною і Росією екс-раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки.

Серед іншого, план містить ідею проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму Росії в оренду на 50-100 років, а також передбачає виведення російських військ з території України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Що відомо про депутата Артеменка і його «план примирення України з Росією».

«Державна зрада» за дослідження: Що стоїть за обшуками в аналітичному центрі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram