Війна / Донбас

Пропагандист Грем Філліпс осквернив могилу Степана Бандери

Graham Phillips
Війна/Донбас/Пропагандист Грем Філліпс осквернив могилу Степана Бандери
Зберегти
Вигляд
Британський журналіст Грем Філліпс, відомий своєю проросійською позицією та підтримкою тез російської пропаганди, відшукав могилу Степана Бандери у Мюнхені на цвинтарі Вальдфрідхоф у Німеччині та поглумився над нею. Відео він оприлюднив у YouTube 15 жовтня.

Філліпс прийшов до могили Бандери і, побачивши там чоловіків, які покладали квіти, почав викрикувати фрази: «Бандера — фашист і вбивця».

Також пропагандист відповів лайкою чоловікові, який попросив його прибрати камеру.

Чоловіки пішли, але він якийсь час переслідував їх, продовжуючи виголошувати тези російського пропаганди щодо Бандери.

Потім Філліпс повернувся до могили та почав знімати з неї прапори, написи та квіти. Також він ходив по могилі ногами.

Бандера був убитий в Німеччині 59 років тому — 15 жовтня 1959 року. У річницю смерті на його могилу люди приносили свічки та квіти, а також повісили прапори України і УПА.

Нагадаємо, у посольстві Грузії у Лондоні 7 серпня затримали британського журналіста Грема Філліпса, який відомий своєю проросійською позицією. Філліпс викрикував антигрузинські гасла на виставці грузинського художника Гії Бугадзе, приуроченої до десятої річниці конфлікту у Південній Осетії.

У лютому головна військова прокуратура України отримала дозвіл суду на дослідження мобільних переговорів Грема Філліпса.

Судом встановлено, що під час перебування в зоні бойових дій на Донбасі, Філліпс спілкувався із бойовиками «Д/ЛНР». Він отримував вказівки з приводу висвітлення діяльності бойовиків, а також інформацію щодо зйомки репортажів, під час яких допитував українських військовополонених.

Нагадаємо, раніше проросійського пропагандиста Філліпса вигнали з парламенту Британії.

Пов`язані новини