УКРАЇНА

Просто вони підлітки

1 жовтня, 2018 14:42
УКРАЇНА/Просто вони підлітки
Зберегти
Вигляд
Васі 16, він займається музикою вже п’ять років. У нього свій рок-гурт, він любить чіпси, тірамісу і стверджує, що він соціопат, тому знімати його на відео не вийде. Шуріку 14, дев’ять з яких він грає на бандурі. Хлопець вчиться у художній школі, має чорний пояс із тхеквондо

Васі 16, він займається музикою вже п’ять років. У нього свій рок-гурт, він любить чіпси, тірамісу і стверджує, що він соціопат, тому знімати його на відео не вийде. Шуріку 14, дев’ять з яких він грає на бандурі. Хлопець вчиться у художній школі, має чорний пояс із тхеквондо, а зароблені грою в підземному переході 75 гривень він витратив на величезний рулон туалетного паперу. Що в головах у цих малих?

Просто вони — підлітки, нестерпні і прекрасні. Їм кажеш: «Стій!» — вони йдуть, кажеш: «Іди!» — вони стоять, на камеру не можуть розказати про себе, бо слова не в'яжуться. А після зйомки фонтанують ідеями та історіями. Вони постійно кривляються, обожнюють музику, круто грають на кількох музичних інструментах, тому їхнім батькам варто і співчувати, і заздрити одночасно. Їх хочеться повбивати, але доводиться шантажувати шаурмою після зйомки.

Громадське знайшло трьох друзів – різних за характерами, але однакових за бажанням дуркувати. Двоє грали – один знімав їхні пригоди на телефон. Що з цього вийшло – дивіться в репортажі.

 

Більше про:
# підлітки
Пов`язані новини