«Простономіка»: Яку воду п’ють українці та чи достатньо ми платимо водоканалам

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, понад 2 мільярдилюдей на нашій планеті позбавлені доступу до якісної питної води. Україна — не виняток, попри велику кількість річок. Скільки питної води припадає на кожного українця та яка ситуація із її якістю? Про це сьогодні о 21:10 в програмі «Простономіка».

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, понад 2 мільярди людей на нашій планеті позбавлені доступу до якісної питної води. Україна — не виняток, попри велику кількість річок. Скільки питної води припадає на кожного українця та яка ситуація із її якістю?  Про це сьогодні о 21:10 в програмі «Простономіка».

Також в ефірі:

  • Влітку лише 5% міст можуть забезпечити своїх мешканців гарячою водою. Кияни цьогоріч не стали винятком — ось уже кілька місяців гаряче водопостачання у столиці відсутнє. Говоримо про те, як жити без гарячої води, та хто винен у цій ситуації.
  • Тарифи на воду. Від чого ж залежить сума в щомісячній платіжці водоканалу та чи вистачає її на покриття собівартості водопостачання?
  • Як можна заробити на цікавості до базового блага — води, і кого ж найбільше цікавить шлях краплинки з ріки до людини і назад.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як перевірити надійність банку, де зберігати гроші та скільки коштує якісна дорога

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.