В Україні за час протестів власників авто на єврономерах та перекриття ними руху на дорогах поліція зареєструвала 15 фактів кримінальних правопорушень.

Більшість із порушень (11) стосується блокування доріг. Такі факти зареєстрували на Житомирщині, Рівненщині, Закарпатті, Одещині, Полтавській, Черкаській та Чернігівській областях.

Ще 2 кримінальних правопорушення під час протестів «євробляхерів» стосуються статті 345 Кримінального кодексу — погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу у Рівненській області.

Одна стаття зареєстрована за неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян чи пошкодження власності. Це також зареєстрували на Рівненщині.

Ще одне провадження стосується хуліганства на Полтавщині.

За інформацією поліції, участь у протестах власників авто на єврономерах брали 6 тисяч людей (майже 3,5 тисячі машин). До правоохоронців 131 раз зверталися з повідомленнями про перекриття руху.

Нагадаємо, 20 листопада власники автівок на європейських номерах відновили протести попри те, що Верховна Рада ухвалила законопроект, запровадивши спрощену формулу для розмитнення авто.

У зв'язку із акціями протесту власників авто на європейських номерах, які супроводжувалися, зокрема, перекриттям руху транспорту на автодорогах державного значення, рух транспорту було обмежено у 14 областях.

Станом на ранок 21 листопада було відомо, що власники автівок на європейських номерах ще частково блокують дороги у п'яти областях України.

Увечері 21 листопада учасники руху «АвтоЄвроСила», які виступали за здешевлення розмитнення авто на єврономерах, заявили про призупинення акцій протесту водіїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нові протести «євробляхарів»: вимагають, щоб вартість розмитнення не залежала від віку авто

Поділитись: