Акція поблизу пункту пропуску Шегині на українсько-польському кордоні завершилася. Протестувальники розблокували дорогу, рух через кордон відновлено.

Акція поблизу пункту пропуску Шегині на українсько-польському кордоні завершилася. Протестувальники розблокували дорогу, рух через кордон відновлено.

Про це повідомляє Львівська митниця ДФС.

«Перед пунктом пропуску «Шегині – Медика» завершилась протестна акція громадян. Пункт пропуску працює у штатному режимі», — сказано у повідомленні.

Водночас перед пунктом пропуску Рава-Руська протестна акція ще триває.

Нагадаємо, вранці 3 лютого на Львівщині кілька десятків протестувальників заблокували пункти пропуску Рава-Руська та Шегині на українсько-польському кордоні.

У поліції заявляли, що попри блокування пунктів пропуску черг на українсько-польському кордоні не було.

Наприкінці січня повідомлялося про те, що на Львівщині учасники акції протесту заблокували під’їзд до міжнародного пропускного пункту Рава-Руська – Гребенне.

Нагадаємо, 10 січня кілька десятків людей перекрили у Львівській області дороги біля пунктів пропуску «Шегині-Медика» та «Рава-Руська — Гребене» на кордоні з Польщею.

1 січня набули чинності зміни правил безмитного ввезення товарів. Відтепер безмитне ввезення товарів у ручному чи супроводжуваному багажі обмежується сумою до 500 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг для тих, хто був відсутній в Україні більше доби і в'їжджає в країну не частіше за один раз впродовж 72 годин.

/Дарина Концидайло

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile