У Міщанський районний суд Москви подали позов про захист честі і ділової репутації проти російського журналіста Юрія Дудя та блогерки й телеведучої Анастасії Івлєєвой. Позивач хоче отримати компенсацію у розмірі 100 мільйонів рублів.

Як стало відомо російському виданню RNS, позов подав Бестаєв А.А. Він вимагає від Дудя і Івлєєвой по 50 мільйонів рублів та спростування інформаціі, що була опублікована в інтерв’ю, яке Івлєєва давала Дудю. Що саме стало приводом для подачі позову, чоловік не уточнив.

Як зазначає Meduza, користувачі соцмереж знайшли у «Вконтакте» профіль чоловіка на ім'я Артур Бестаєв, який 20 вересня зробив допис про неприпустимість лайки на адресу президента РФ Володимира Путіна: під час інтерв'ю Івлєєва сказала, що запитала би у Путіна, «чи не втомився він».

Юрій Дудь — російський журналіст, засновник програми «Вдудь». Анастасія Івлєєва — відеоблогерка, ведуча програми «Орел і Решка».

Нагадаємо, 26 жовтня стало відомо, що в Росії суд за вимогою Роскомнагляду оштрафував видання The New Times на 22 мільйони рублів за несвоєчасний звіт про іноземне фінансування.

Поділитись: