Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков заявив, що штраф розміром в 22 мільйони рублів, який наклали на журнал The New Times і може призвести до його закриття, відповідає чинному законодавству країни.

«Якщо не буде журналу, то це, звісно, скоріше погано, ніж добре. Тут можна лише поспівчувати», — сказав речник Путіна.

Він підкреслив, що штраф наклали в «строгій відповідності до чинного законодавства».

«Судячи з того, що відомо, журнал отримував гроші від іноземних агентів і не декларував цю ситуацію відповідно до законодавства», — додав він.

Нагадаємо, 26 жовтня стало відомо, що у Росії суд за вимогою Роскомнагляду оштрафував видання The New Times на 22 мільйони рублів за несвоєчасний звіт про іноземне фінансування.

The New Times (до 2007 року «Новое время») — російський щотижневий суспільно-політичний журнал, який видавався на папері з 1943 по 2017 роки. Розпочав своє існування як політичний щотижневик газети «Труд», який спеціалізувався на освітленні закордонних подій. Він вирізнявся серед решти радянських видань відсутністю прямої критики західного суспільства. З 2006 року сайт журналу перетворився на новинний портал NewTimes.ru, який став відомим після серії відеорепортажів з «Маршів незгодних» в Москві. У 2013 році видавець The New Times Ірена Лесневська подарувала журнал головній редакторці Євгенії Альбац, яка згодом заявила, що «єдиним власником журналу буде громадянське суспільство Росії» і що видання стане першим громадським журналом в країні. Після червня 2017 року журнал перестали друкувати і він продовжив роботу як інтернет-видання.

Поділитись: