Міністр фінансів України Олександр Данилюк розповів про результати візиту заступника глави МВФ Девіда Ліптона.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк розповів про результати візиту заступника глави МВФ Девіда Ліптона.

Журналістка Громадського запитала міністра про те, які підсумки візиту заступника глави МВФ, коли варто чекати транш та яка все ж таки умова має бути здійснена.

«Пан Ліптон приїхав до України на наше запрошення, щоб надати необхідну підтримку. Коли я зустрічався з главою МВФ, я запросив, щоби воно підтримало нас у вересні у наших реформах», — сказав Данилюк.

Він також додав, що візит був позитивним, а питання, які наразі досі відкриті, найближчим часом буде закрито.

«Чекаємо на приїзд місії, також із Фондом понад два тижні обговорюється бюджет на 2018 рік. Це позитивно. Бо окрім того, що наші дії відповідають вимогам Фонду, вони відповідають нашим цілям», — наголосив міністр і додав, що метоє саме те, щоб робити економіку України конкурентноздатною та покращити фінансову фіскальну дисципліну для того, щоби уникнути неефективного використання грошей.

Водночас, за словами Данилюка, бюджет-2018 передбачає зовнішні залучення коштів у розмірі близько 2 мільярдів доларів.

«Я буду переконувати і президента, і прем'єр-міністра вносити до Верховної Ради саме той законопроект, який буде розроблений Міністерством фінансів разом з іншими міністерствами в Кабміні. Який погоджений з МВФ. І це дозволить нам найближчим часом покращити інвестиційний клімат в країні», — наголосив Данилюк.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд ще не визначився з датою прибуття місії в Україну в рамках четвертого перегляду програми EFF.

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявляв, що Україна може отримати два транші кредиту МВФ до кінця року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: