УКРАЇНА

Україна може отримати два транші кредиту МВФ до кінця року — Данилюк

11 вересня, 2017 19:09
УКРАЇНА/Україна може отримати два транші кредиту МВФ до кінця року — Данилюк
Зберегти
Вигляд
Міністр фінансів Олександр Данилюк не бачить причин для перегляду графіку програми розширеного фінансування Міжнародного валютного фонду

Міністр фінансів Олександр Данилюк не бачить причин для перегляду графіку програми розширеного фінансування Міжнародного валютного фонду.

Про це він повідомив в інтерв'ю Українським Новинам.

«Поки що я думаю, що ми зберігаємо старий графік. Немає причин для його перегляду. Так, це буде важкувато, але я вважаю, що ми можемо вписатися в старий графік ... Я бачу, як можна отримати 2 транші і поки рухаємося саме в цьому напрямку», — запевнив міністр.

Раніше Національний банк України переглянув прогноз надходжень від МВФ. Згідно з оновленим прогнозом, один з траншів, запланованих на кінець 2017 року має бути перенесений на 2018 рік. В. о. голови Нацбанку пояснив можливу відстрочку тим, що депутати не встигнуть прийняти ключові закони до кінця року.

Місія МВФ, за словами Данилюка, прибуде до Києва для обговорення перегляду програми в кінці вересня.

Зараз Україна відстає від затвердженого у Меморандумі графіка — через неприйняті законопроекти черговий транш в $1,9 млрд, який очікувався 15 серпня, МВФ відклав до кінця цього року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини