Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарне провадження щодо судді Печерського районного суду Києва Лариси Цокол, яка 11 грудня відмовила в задоволенні клопотання прокуратури про цілодобовий домашній арешт для лідера« Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі на час проведення розслідування.

Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарне провадження щодо судді Печерського районного суду Києва Лариси Цокол. 

Про це повідомила прес-служба ВРП. 

11 грудня вона відмовила у задоволенні клопотання прокуратури про цілодобовий домашній арешт для лідера« Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі на час проведення розслідування.

«За скаргою Харченко палата відмовила у відкритті дисциплінарної справи щодо Л.Цокол, а за скаргою Пікалова відкрила справу стосовно цієї судді», — ідеться у заяві.

Раніше повідомлялося, що на суддю Цокол, яка відпустила Саакашвілі, подали дві скарги.

Відповідно до закону України про судоустрій і статус суддів, у разі прийняття дисциплінарних органом рішення про направлення подання про звільнення судді з посади, цей суддя автоматично відсторонюється до прийняття рішення про його звільнення Вищою радою правосуддя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про суддю, яка відпустила Саакашвілі.

Нагадаємо, що 8 грудня позбавленого громадянства Міхеіла Саакашвілі затримали у Києві.  11 грудня Печерський суд Києва відмовив у клопотанні прокурорів взяти під домашній арешт Міхеіла Саакашвілі та відпустив його на час слідства. 

Поділитись: